Latvijas Šķirnes Sēklas. Sēsim un augsim!

Latvijas Šķirnes Sēklas. Sēsim un augsim

 

Ir trīs lietas, kurām mēs ticam vairāk par visu.

Pirmkārt tam, ka sēklas ir vērtīgākas par zeltu un dārgakmeņiem. Pamēģini - ieguldi zemē rotas un dimantus. Nekas nenotiks. Izdari to pašu ar sēklām un redzēsi, kā Tava zeme aug! Lauki kļūst zaļi, rodas darbs bitēm un cilvēkiem. Sāk viļņoties labība, ir ko noglāstīt vējam un maizniekam. Kā sēnes izaug ruļļi un ķīpas, paēdis top dzīvnieks un arī tā saimnieki. Sēklas ir tāda veida bagātība, noguldījums un ieguvums, kas pārspēj jebkuru naudas kontu, finanšu līkni vai darījumu biržā.

Otrkārt, ticam visu gadu ilgstošai darba sezonai.

Kamēr vēl zemi  klāj sniegs, mēs aktīvi strādājam, lai varētu Tev piedāvāt labāko tieši tad, kad to vēlēsies, sējas laikam sākoties. Tiek plānots, prognozēts, saprasts. Tiek žāvēts, tīrīts, sagatavots un fasēts. Savukārt, iestājoties siltajam laikam, arī mēs audzējam, pētām, analizējam un nemitīgi pilnveidojam produkciju, lai tās kvalitāte no izcilas kļūtu par visizcilāko, no ideālas - par nepārspējamu. Kompromisi nav pieļaujami!

Un trešā, pati būtiskākā lieta – ticam mūsu visu izaugsmei.

Jau no 1993. gada esam ticējuši tam, ka spējam augt, kļūt par stabilu uzņēmumu, kas rada izcilu produkciju. Kopā ar Jums tas ir izdevies. Tāpat ticam visu partneru izaugsmei, redzot degsmi, darba sparu un arī zināmu spītības devu, kas tiem piemīt. Un pavisam noteikti esam pārliecināti par to, ka kopā varam augt ne tikai katrs par sevi, bet padarīt zaļāku, sakoptāku un bagātāku visu mūsu zemi. Tāpēc droši un ar lepnumu sakām – sēsim un augsim kopā!

Kas ir mūsu klienti un kā viņiem palīdzam?

 

 • Agrofirmas, zemnieku saimniecības, lopkopēji.

Var iegādāties kvalitatīvus un Latvijas apstākļos pārbaudītus zālāja sēklu maisījumus dažādiem saimniekošanas veidiem– ganībām, pļaušanai, skābbarībai, zaļmēslojumam u.c. Piedāvājam arī kukurūzas sēklas. Paralēli mūsu agronomi sniedz profesionālus padomus sēklaudzēšanā un pļavkopībā, jo mums rūp mūsu klientu rezultāti!

Mūsu zālāja sēklu maisījumus iecienījuši: AS “Agrofirma Tērvete”,  Z/s “Kalna Dambrāni” u.c. saimniecības.

 

 • Dārznieki, dārza mīļotāji, apzaļumotāji, ainavu arhitekti

Visi, kuri vēlas ierīkot skaistu, veselīgu zālienu – var justies droši, ka atradīsim piemērotākās zāliena sēklas. Vienalga vai tas ir sapnis par dekoratīvu piemājas mauriņu, skaistu zālienu parkā vai pilsētvidē, vai perfektu stadiona laukumu – mūsu daudzveidīgie zāliena sēklu maisījumi apmierinās jebkuras prasības.

 

 • Ceļu būves uzņēmumi, industriālo objektu ierīkotāji un nekustamo īpašumu attīstītāji

Jaunu auto ceļu, industriālo objektu un ēku ierīkošana, attīstīšana un vides sakopšana ap tiem ir sarežģīts process. Svarīga ir pieredze, zināšanas un spēja īsā laikā nodrošināt liela apjoma speciālus zāliena sēklu maisījumus. Tāpat rīkojam seminārus par zāliena ierīkošanu uzņēmumu darbiniekiem.

Mūsu sadarbības partneri jau vairākus gadus ir: Ceļu būve ACB, Lietuvas lidosta, Saldus Ceļinieks u.c.

 

 • Pašvaldības un to iestādes

Pašvaldību aprūpē ir ļoti dažādas teritorijas, sākot ar pilsētvidi, skolām, bērnudārziem, sporta laukumiem un beidzot ar parkiem un plašām lauku teritorijām. Zāliena sēklu daudzveidība, profesionāla pieeja un konkurētspējīgas cenas ir mūsu priekšrocība.

Specialus zāliena sēklu maisījumus esam veidojuši:  Mežaparka estrādes apzaļumošanai, Rīgas mežiem un parkiem u.c. objektiem

 

 • Biškopji

Tā kā pēdējos gados samazinājušās savvaļas nektāraugu platības, daudzi biškopji pie savām dravām kultivē speciālus nektāraugus. Arī mums ir vērtīgu sugu piedāvājums.

 

Mūsu galvenie darbības virzieni

 

 • daudzgadīgo zālāju un graudaugu sēklu iegāde un realizācija,
 • zālaugu sēklaudzēšana,
 • zālāju sēklas materiāla pirmapstrāde – žāvēšana, tīrīšana un fasēšana,
 • ārzemēs selekcionēto šķirņu aizsardzība Latvijas teritorijā (pēc līguma),
 • ārzemju šķirņu augstāko kategoriju sēklas materiāla piegāde (pēc pasūtījuma),
 • pētījumi un izmēģinājumi par zālaugu, kukurūzas un labību šķirņu produktivitāti un agrotehniku,
 • agronomu konsultāciju sniegšana, semināru organizēšana.