• {{Antiharvest email protection notice}}
  • +371 67551834
0
Pievienots grozam
Skaits:
Uz grozu

Austrumu galega

Mazumtirdzniecības cena: 7,00€/kg
Vairumtirdzniecības cena : 5,95€/kg

Produkts ar piegādi ir pieejams tikai uz iepriekšēju pasūtījumu! Lūdzu sazinieties ar mums par vēlamo apjomu.

Agrotehniskais raksturojums

Ataugšana

laba

Izmantošana

pļaušanai

Min. augsnes PH

6,3

Ilggadība

15+ gadi

Izsējas norma kg/ha

20-25

Apraksts

Austrumu galega (Galega orientalis) ir daļēji stīgojoša ar spēcīgi attīstītu sakņu sistēmu. Tā ir ilggadīga, zelmenī turas 15 un vairāk gadus! Augi ir labi aplapoti un lapas stipri turas pie stublājiem. Dod ļoti augstvērtīgu, ar proteīnu bagātu lopbarību.

Austrumu galegai nepieciešama neitrāla, kaļķi saturoša augsne. Austrumu galega neaug skābās augsnēs, kur augsnes reakcija zemāka par pH 6. Ziemcietība laba. Sējas gadā attīstās ļoti lēni, tāpēc pirms sējas rūpīgi jāsagatavo augsne, veicot nezāļu iznīcināšanu, pamata mēslošanu.

Galega pilnu ražu dot sākot ar 3 audzēšanas gadu. Tai raksturīga arī agra un intensīva ataugšana pavasarī, tādēļ arī ražu dod jau maija pirmajā pusē. Veģetācijas periodā dod 2 – 3 pļāvumus. Izturīga pret slimībām un kaitēkļiem. Galega satur alkaloīdu (tas gan ir zemāks ziedpumpuru veidošanās fāzē), tāpēc mājdzīvnieki jāpieradina pie tās garšas.

Izsējas norma 20-25  kg/ha. 

UZMANĪBU! Sēklas pirms sējas obligāti jāapstrādā ar nitragīnu.

 

Sēklas ir sertificētas atbilstoši MK noteikumiem Nr.152 “Lopbarības augu sēklaudzēšanas un sēklu tirdzniecības noteikumi”, kuros iekļautas tiesību normas, kas izriet no Eiropas Savienības direktīvām.

Agronoma palīdzība