• {{Antiharvest email protection notice}}
  • +371 67551834
0
Pievienots grozam
Skaits:
Uz grozu

Austrumu galega

Mazumtirdzniecības cena: 6,82€/kg

Produkts ir pieejams uz iepriekšēju pasūtījumu! Lūdzu sazinieties ar mums par vēlamo apjomu.

Ja pirkuma kopsumma pārsniegs 424 EUR, ieskaitot PVN, Jūsu pirkumam tiks piemērota vairumtirdzniecības cena un papildus 5% atlaide par darījuma noformēšanu internetveikalā.

Agrotehniskais raksturojums

Ataugšana Izmantošana Min. augsnes PH Ilggadība Izsējas norma kg/ha
laba
pļaušanai
6,3
15+ gadi
20-25

Apraksts

Austrumu galega (Galega orientalis) ir daļēji stīgojoša ar spēcīgi attīstītu sakņu sistēmu. Tā ir ilggadīga, zelmenī turas 15 un vairāk gadus! Augi ir labi aplapoti un lapas stipri turas pie stublājiem. Dod ļoti augstvērtīgu, ar proteīnu bagātu lopbarību.

Austrumu galegai nepieciešama neitrāla, kaļķi saturoša augsne. Austrumu galega neaug skābās augsnēs, kur augsnes reakcija zemāka par pH 6. Ziemcietība laba. Sējas gadā attīstās ļoti lēni, tāpēc pirms sējas rūpīgi jāsagatavo augsne, veicot nezāļu iznīcināšanu, pamata mēslošanu.

Galega pilnu ražu dot sākot ar 3 audzēšanas gadu. Tai raksturīga arī agra un intensīva ataugšana pavasarī, tādēļ arī ražu dod jau maija pirmajā pusē. Veģetācijas periodā dod 2 – 3 pļāvumus. Izturīga pret slimībām un kaitēkļiem. Galega satur alkaloīdu (tas gan ir zemāks ziedpumpuru veidošanās fāzē), tāpēc mājdzīvnieki jāpieradina pie tās garšas.

 

Izsējas norma 20-25  kg/ha. 

UZMANĪBU! Sēklas pirms sējas obligāti jāapstrādā ar nitragīnu.

 

Sēklas ir sertificētas atbilstoši MK noteikumiem Nr.152 “Lopbarības augu sēklaudzēšanas un sēklu tirdzniecības noteikumi”, kuros iekļautas tiesību normas, kas izriet no Eiropas Savienības direktīvām.